Niemieckie tablice wywozowe - zjazdowe - 5 dniowe z żółtym paskiem z ubezpieczeniem i zieloną kartą - kurzzeitkennzeichen - wysyłka! tel.+48 796 307 743

Ubezpieczenie EVB

Sprzedawane przez naszą firmę tablice posiadają ubezpieczenie z zieloną kartą! Nie ma żadnego problemu z poruszaniem się samochodem np. w Polsce.

Oferujemy również możliwość zakupu samego ubezpieczenia – jest to bardzo dobra forma dla „niezdecydowanych” – czyli – nie wiem, czy kupię auto..

 

Cena ubezpieczenia do żółtych tablic to 45euro!  Natomiast ubezpieczenie celne (do czerwonych tablic) to 88euro (do tablic ważnych miesiąc)

Uwaga! od 01.04.2015r pomimo posiadania ważnego ubezpieczenia niektóre wydziały komunikacji nie wydaja żółtych tablic cudzoziemcom!

Bardzo często, w ‚bogatszych” rejonach Niemiec, żółte tablice potrafią kosztować nawet i 180Euro!! Głównym składnikiem tej ceny jest właśnie ubezpieczenie..

Mając nasze ubezpieczenie EVB  w kieszeni, gdziekolwiek w Niemczech kupujesz tablice – płacisz jedynie za „blachy” + opłatę w Zulassung.  Z doświadczenia naszych klientów wynika, że w kieszeni zostaje czasami nawet i 50-80euro!

 

Spróbuj sam!